Instagram Ikona KoniczynaVET
22 kwietnia 2024

“KoniczynaVET” – krótka historia naszej działalności.

KoniczynaVET - Warszawa Mokotów Weterynarz Historia

Zastanawiasz się, jak długo nasz gabinet działa na rynku? Jakim doświadczeniem mogą pochwalić się współpracujący z nami lekarze weterynarii? Jakie wartości przyświecają nam w codziennej pracy? Dlaczego zmieniliśmy nazwę na KoniczynaVET? Doskonale rozumiemy, że takie pytania chodzą po głowie zarówno stałym, jak i nowym klientom naszej placówki. Dlatego dziś z przyjemnością powrócimy do początków działalności gabinetu i opowiemy wszystko krok po kroku.

Kiedy i dlaczego powstała nasza lecznica weterynaryjna na Mokotowie?

Prawdopodobnie to, co teraz napiszemy zabrzmi nieco sztampowo, ale nie będziemy ukrywać, jaka jest prawda. Pomysł założenia gabinetu weterynaryjnego zrodził się z miłości do zwierząt i pasji, jaką jest niesienie pomocy czworonogom w potrzebie. Znana wszystkim naszym klientom lekarz weterynarii Alicja Gajosz zdecydowała się urzeczywistnić tę ideę i dzięki pracy i zaangażowaniu wielu cudownych ludzi powstał Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny.

KoniczynaVET - W trakcie remontu i powstawania gabinetu

Oficjalne otwarcie nastąpiło 2 lipca 2022 roku i od tego dnia nasz zespół łączy swoje siły, by tworzyć miejsce, gdzie zwierzęta otrzymują najwyższej jakości opiekę m. in. w zakresie:

 • stomatologii,
 • interny,
 • chirurgii,
 • kardiologii,
 • onkologii.
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - IMG 7268
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - IMG 7249

Robimy wszystko, by nasza lecznica weterynaryjna na Mokotowie była miejscem, gdzie czworonożni pacjenci czują się komfortowo, a opiekunowie zwierząt wiedzą, że mogą w pełni zaufać specjalistom. Ta idea była fundamentem gabinetu od samego początku. Nasi lekarze zawsze stawiają dobro zwierząt na pierwszym miejscu, oferując spersonalizowaną opiekę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. To podejście przyciągnęło lojalnych klientów, którzy z czasem zaczęli nazywać nasz gabinet „Koniczyna”, nawiązując do ulicy, przy której mieści się lecznica – ulicy Białej Koniczyny. I jak zapewne już się domyślasz, stąd pomysł zmiany nazwy na KoniczynaVET.

Nowa nazwa, stara misja i wartości – zobacz, co wyróżnia nasze usługi weterynaryjne na Mokotowie.

Jako jedne z kluczowych punktów, które od zawsze nas wyróżniały, możemy wymienić przede wszystkim:

 • obecność wspaniałych specjalistów z różnych dziedzin weterynarii,
 • najwyższej jakości sprzęt (RTG konwencjonalne i stomatologiczne, USG, aparaty do znieczulenia wziewnego, unity stomatologiczne, laser CO2 i wiele innych), umożliwiający bardziej precyzyjne i skuteczne usługi weterynaryjne.

Dzisiaj, w 2024 roku, nasz gabinet wchodzi w nową erę jako KoniczynaVET. Rebranding obejmuje nie tylko zmianę nazwy, ale także symbolizuje rozwój i dążenie do jeszcze wyższych standardów opieki nad zwierzętami. Staramy się zawsze reagować na prośby i naszych klientów, dlatego regularnie rozszerzamy pakiet usług, szkolimy się i zdobywamy nowe umiejętności. Wszystko po to, by móc sprostać Waszym potrzebom i podwyższać komfort życia Waszych pupili.

Korzystając z okazji, dziękujemy naszym klientom za zaufanie i mamy nadzieję, że KoniczynaVET nadal będzie ulubionym gabinetem Waszych pupili! Do zobaczenia na Białej Koniczyny!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

 • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
 • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

 • Nasz gabinet
 • Parking dla klientów