Instagram Ikona KoniczynaVET
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczyna shape

Akademia Stomatologii

Szkolenia i staże Akademii Stomatologii zapewniają możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w dziedzinie stomatologii weterynaryjnej.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - szkolenia2
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - love
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - kursy stomatologiczne
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - leg

Akademia Stomatologii – jak to się zaczęło?

Cóż, najwidoczniej powiedzenie „potrzeba matką wynalazku” nie wzięło się znikąd J  Do naszej placówki zgłaszało się wielu lekarzy z całej Polski, z prośbą o pomoc w prowadzeniu pacjentów. Szukali porad i wiedzy, żeby zapewnić jak najlepsze wsparcie swoim podopiecznym. Chcieliśmy podzielić się swoim doświadczeniem w jak najlepszy i profesjonalny sposób – po wielu tygodniach intensywnej pracy powstał pierwszy kurs poświęcony Stomatologii Kotów. Szkolenie zaczęło cieszyć się ogromną popularnością, a lekarze weterynarii dopytywali o kolejne kursy dotyczące innych zagadnień.

Z biegiem czasu do Akademii Stomatologii dodawaliśmy następne szkolenia i nadal regularnie pracujemy nad rozbudowaniem oferty szkoleniowej.

Od dłuższego czasu realizujemy także programy stażowe dla absolwentów.

Staż w Akademii Stomatologii jest doskonałą okazją do zdobycia praktycznych umiejętności i doświadczenia w dziedzinie stomatologii zwierząt. Podczas stażu zapewniamy możliwość współpracy z doświadczonymi stomatologami weterynaryjnymi i uczestniczenia w różnorodnych procedurach stomatologicznych, w tym badaniach jamy ustnej, profilaktyce stomatologicznej, leczeniu chorób przyzębia i zębów itp.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - kursy stomatologiczne akademia stomatologii warszawa
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - love
Szkolenia w Akademii Stomatologii – jak pracujemy?

Profesjonalne kursy dla weterynarzy

Wszystkie kursy Akademii Stomatologii zostały zaprojektowane w przemyślany sposób. Najistotniejsze zagadnienia teoretyczne są wstępem do szczegółowych ćwiczeń praktycznych. Nasi kursanci zawsze pracują w małych grupach, dzięki czemu po ukończonym szkoleniu są w stanie samodzielnie przeprowadzać omawiane procedury.

Co jeszcze wyróżnia kursy dla lekarzy weterynarii Akademii Stomatologii?

  • 1 Zaangażowani i doświadczeni prowadzący – nasze kursy prowadzi przede wszystkim lek.wet. Alicja Gajosz oraz lek.wet. Maja Piłat. Dodatkowo kurs poświęcony onkologii jamy ustnej mamy zaszczyt prowadzić wspólnie z dr Katarzyną Purzycką (dyplomowanym onkologiem weterynaryjnym).
  • 2 Odpowiednio zaopiekowani kursanci – dbamy nie tylko o dobrą atmosferę, ale także o energię i samopoczucie. Kursy organizujemy w bardzo dobrze wyposażonych salach szkoleniowych, zapewniamy śniadanie i obiad w restauracji (wszystkie posiłki zgodne z preferencjami żywieniowymi) oraz przerwy kawowe.
Co oferujemy?

Staże dla absolwentów i kursy dla weterynarzy – sprawdź ofertę Akademii Stomatologii

Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Poszerzyć zakres oferowanych usług? Zobacz, jakie szkolenia dla lekarzy weterynarii są dostępne w Akademii Stomatologii i postaw na swój rozwój!

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona 10

I: Podstawy Stomatologii

Najważniejsze informacje i umiejętności z zakresu zdrowia jamy ustnej zwierząt.

Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona 7

II: Stomatologia Kotów

Kompleksowa wiedza z anatomii i fizjologii jamy ustnej, diagnostyki i leczenia chorób jamy ustnej kotów.
Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona2

III: Trudne ekstrakcje u psów

Anatomia jamy ustnej psów, wskazania do ekstrakcji zębów, wykonywanie znieczuleń przewodowych oraz cała masa praktyki z ekstrakcji.
Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona2

IV: Trudne ekstrakcje u kotów

Anatomia jamy ustnej kotów, wskazania do ekstrakcji zębów, znieczulenia przewodowe oraz, jak tytuł sugeruje, praktyczne zajęcia z trudnych ekstrakcji zębów u kotów.
Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona 2

V: Onkostomatologia

Diagnoza, leczenie i opieka nad pacjentami z chorobami nowotworowymi jamy ustnej.
Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczynavet stom ikona 3

VI: Złamania Zębów w Praktyce

Leczenie złamań zębów, ubytków szkliwa, ubytków zębiny i ich defektów. Terminy MTA czy leczenie kanałowe nie będą już obce.
Szczegóły szkolenia

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - 050 veterinarian

VII: Staż ze stomatologii weterynaryjnej

Zapewniamy możliwość nauki (uczestnictwo i asysta przy zabiegach, wsparcie w konsultacjach) pod opieką dedykowanego mentora.
Szczegóły szkolenia