Instagram Ikona KoniczynaVET
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - koniczyna shape

Ekstrakcje zębów u kotów

Szkolenie trudne ekstrakcje u kotów to ukierunkowany warsztat edukacyjny, którego celem jest dostarczenie lekarzom weterynarii specjalistycznej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie trudnych ekstrakcji zębów u kotów.

Zapisz się na szkolenie
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - kursy stomatologiczne
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - love2
Czas trwania:

1 dzień

Ilość modułów:

5

Ilość prowadzących:

2

Cena szkolenia:

2699 zł netto

Akademia Stomatologii Mokotów

Szkolenie z trudnych ekstrakcji zębów u kotów Warszawa

Stomatologia to jedna z ważniejszych dziedzin weterynarii – problemy związane z jamą ustną mogą prowadzić do bólu, trudności w jedzeniu, utraty masy ciała i wpływać na ogólny stan zdrowia kota. Warto być specjalistą w tej dziedzinie. Oferowane przez nas szkolenie z trudnych ekstrakcji zębów u kotów skierowane jest do lekarzy weterynarii. Kurs jest odpowiedni zarówno dla początkujących lekarzy, jak i dla osób wykonujących już zabiegi ekstrakcji u kotów, które chcą poprawić swoje kompetencje w tym zakresie.

Teoria i praktyka

Kurs trudne ekstrakcje zębów u kotów – założenia

Szkolenie z trudnych ekstrakcji zębów u kotów zostało zaprojektowany tak, by dostarczyć najważniejsze informacje i umiejętności z zakresu ekstrakcji zębów u kotów. Kursanci przejdą przez moduł teoretyczny, które będzie wprowadzeniem do intensywnej części praktycznej.

 • 1 Podczas modułu teoretycznego omówimy najważniejsze aspekty anatomii jamy ustnej kota, kwestie związane ze wskazaniami do ekstrakcji, znieczuleniem przewodowym oraz przejdziemy przez ekstrakcję zębów u kota krok po kroku.
 • 2 Sesja praktycznej obejmuje ćwiczenia na materiale biologicznym, mające na celu naukę umiejętności prawidłowej ekstrakcji zębów u kotów (wraz z wykonywaniem poprawnych płatów czy usunięciem wtłoczonych korzeni do kanału żuchwy).
Rozwijaj swoje kompetencje!

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie z trudnych ekstrakcji u kotów?

Ekstrakcje zębów u kotów to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych u tych zwierząt.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - 049 veterinarian 1

Doświadczeni prowadzący

Prelegenci Akademii Stomatologii wyróżniają się nie tylko profesjonalną wiedzą, ale także wieloletnią praktyką.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - 037 clippers

Nowoczesny sprzęt

Podczas szkoleń używamy m.in. unity Chiromega, skanera do zdjęć RTG Dürr Dental VistaScan czy aparatu RTG XMind Unity.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - 032 insurance

Wsparcie

Po odbytym szkoleniu wszyscy kursanci otrzymują Certyfikat KoniczynaVET Akademii Stomatologii, przydatne materiały oraz nasze wsparcie.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - 039 vaccination

Teoria i praktyka

Intensywna część teoretyczna dostarcza niezbędnej wiedzy, zaś ćwiczenia praktyczne w małych grupach to gwarancja zdobycia cennych umiejętności.

Sprawdź, jak wygląda szkolenie z trudnych ekstrakcji zębów u kotów w Warszawie.

DZIEŃ 1 (TEORIA)

 • Anatomia – wybrane aspekty niezbędne do przeprowadzenia ekstrakcji
 • Wskazania do ekstrakcji
 • Znieczulenie przewodowe
 • Instrumentarium / Ekstrakcje zębów krok po kroku

DZIEŃ 2 (SESJA PRAKTYCZNA)

 • Warsztaty praktyczne (wykonywanie ekstrakcji zębów,  postępowanie w trudnych sytuacjach, jak np. powikłania po ekstrakcjach, wykonywanie poprawnych płatów, złamania korzeni, wtłoczenie korzeni do kanału żuchwy).
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - m claim 3
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - m clime 3
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - love
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - plus 2
Wiedza i praktyka

Warsztaty z ekstrakcji zębów u kotów – wybierz Akademię Stomatologii

Stacjonarne szkolenie z trudnych ekstrakcji zębów u kotów w Warszawie jest dedykowane lekarzom weterynarii. To odpowiednia forma nauki zarówno dla początkujących lekarzy weterynarii, jak i osób, które oferują już zabiegi stomatologiczne, ale zależy im na tym, by działać sprawnie i w pełni profesjonalnie.

 • Szkolenie dostarcza cennej, najistotniejszej wiedzy w pigułce. Kursanci poznają zagadnienia związane z anatomią jamy ustnej kotów, wskazaniami do ekstrakcji zębów i wykonywaniem znieczuleń przewodowych. Dzięki temu będą w stanie oferować najlepszą opiekę swoim pacjentom.
 • Co istotne, kurs skupia się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych. Po szkoleniu uczestnicy będą w stanie samodzielne wykonywać ekstrakcje zębów, a także zdobędą cenne umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych oraz w przypadku różnych powikłań.
 • Musisz wiedzieć, że ekstrakcje zębów u kotów rozwiązują większość problemów stomatologicznych u pacjentów. Warto posiadać kompetencje, dzięki którym będziesz w stanie oferować kompleksową i profesjonalną opiekę stomatologiczną.
Musisz to wiedzieć!

Kurs trudne ekstrakcje u kotów – dodatkowe informacje

 • kurs odbywa się w Gabinecie KoniczynaVET,
 • szkolenie zaczyna się śniadaniem w formie bufetu od godziny 8:30,
 • wykłady zaczynają się o 9:00,
 • zapewniamy również obiad w restauracji (wszystkie posiłki zgodnie z preferencjami żywieniowymi),
 • dzień szkoleniowy kończy się ok. 17:00.
Czekamy na Ciebie!

Szkolenie z trudnych ekstrakcji u kotów – zapisz się już dziś!

Po dokonaniu zapisu prosimy oczekiwać na potwierdzenie rejestracji. Przypominamy, że w celu zarezerwowania miejsca na kursie wymagane jest opłacenie kursu w terminie 14 dni roboczych od potwierdzenia rejestracji.

W przypadku zapisania się na dwa lub więcej kursów w 2024 roku (w przypadku jednej zapłaty i jednego zapisu), oferujemy 10% zniżki na każdy z kursów.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - m clime 3
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - love
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - krokti 6
KoniczynaVET - Weterynarz Warszawa - leg
Kurs z trudnych ekstrakcji u kotów – doświadczeni i profesjonalni prowadzący.

Poznaj nas!

Lek. wet.  Alicja Gajosz

Uczestniczyła w kilkudziesięciu kursach, kongresach oraz stażach stomatologicznych w Polce i wielu krajach Europy. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych, których tematyką jest leczenie chorób przyzębia. Od 10 lat członkini European Veterinary Dental Society (organizacji skupiającej najlepszych lekarzy w Europie zajmujących się stomatologią weterynaryjną). Założycielka KoniczynaVET.

Lek. wet. Maja Piłat

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach (w tym w renomowanej szkole Accesia w Szwecji). Członkini EVDS European Veterinary Dental Society oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.