Instagram Ikona KoniczynaVET
30 kwietnia 2024

Autorskie kursy dla lekarzy weterynarii w Akademii Stomatologii

Kursy Stomatologiczne dla Weterynarzy KoniczynaVET Warszawa

Autorskie kursy dla lekarzy weterynarii w Akademii Stomatologii – dlaczego warto z nich skorzystać?

W świecie weterynarii rozwój umiejętności i ciągłe zdobywanie wiedzy są kluczem do zapewnienia jak najlepszej opieki pacjentom. I nic w tym dziwnego – wraz z postępem w weterynarii i technologii, stale pojawiają się nowe możliwości i metody leczenia, które wymagają aktualizacji wiedzy i umiejętności. Dlatego też uczestnictwo w kursach i szkoleniach staje się nieodzownym elementem kariery każdego lekarza weterynarii. Odpowiednio dobrane, praktyczne warsztaty dla lekarzy weterynarii są w stanie znacząco wpłynąć na rozwój zawodowy oraz jakość świadczonych usług. Dziś opowiem Wam nieco więcej o szkoleniach Akademii Stomatologii – zapraszam do artykułu.

Jak lekarze weterynarii mają rozwijać swoje umiejętności?

Gdy zaczynałam swoją przygodę ze stomatologią weterynaryjną, dostęp do specjalistycznej wiedzy w tym zakresie nie był łatwy. Odwiedziłam wiele klinik stomatologicznych, uniwersytetów, ukończyłam kilkadziesiąt kursów i szkoleń w całej Europie.

Szybko okazało się, że nie tylko ja dostrzegam ten problem. Wielu lekarzy z całej Polski zgłaszało się do mnie z prośbami o porady w kwestiach opieki stomatologicznej swoich pacjentów. Postanowiłam, że przekażę wiedzę kolegom po fachu w profesjonalny i skuteczny sposób – i tak właśnie, po wielu tygodniach ciężkiej pracy, powstał pierwszy kurs poświęcony stomatologii kotów. Szybko okazało się, że szkolenie zaczęło cieszyć się ogromną popularnością. Mało tego! Lekarze dopytywali o kolejne kursy poruszające inne zagadnienia związane ze stomatologią zwierząt.

Postaw na praktyczne warsztaty dla lekarzy weterynarii w Akademii Stomatologii

Spostrzegłam, że dzielenie się zdobytą wiedzą, w prosty, użyteczny sposób i w przyjaznej atmosferze sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Czułam, że powinnam zrobić krok w przód. Założyliśmy więc Akademię Stomatologii i sukcesywnie tworzyliśmy wachlarz wysokiej jakości szkoleń, które umożliwiają lekarzom, technikom oraz studentom weterynarii doskonalenie się w obszarze stomatologii weterynaryjnej. Dzięki temu, że jestem lekarzem klinicystą, kursy Akademii Stomatologii są skoncentrowane i oparte są na praktycznych informacjach, które już następnego dnia można wprowadzić w swojej praktyce.

Aktualnie prowadzimy 6 różnych kursów, które obejmują szeroki zakres tematyczny – od podstaw stomatologii psów i kotów, przez trudne ekstrakcje, złamania zębów wraz z warsztatami z wypełnień i endodoncji, kończąc na onkologii jamy ustnej (prowadzonej we współpracy z dr Katarzyną Purzycką, dyplomowanym onkologiem weterynaryjnym).

Kursy Stomatologiczne dla Weterynarzy KoniczynaVET Warszawa

Wszystkie nasze kursy ze stomatologii weterynaryjnej cechuje przede wszystkim:

  • Praktyczne podejście – szkolenia obejmują zarówno teorię, jak i PRZEDE WSZYSTKIM praktykę, zapewniając uczestnikom kompleksowe przygotowanie do wykonywania zabiegów stomatologicznych.
  • Doświadczeni prowadzący – kursy są prowadzone przez doświadczonych lekarzy weterynarii, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem, zapewniając wysoki poziom nauczania.
  • Kameralne grupy – dbamy o to, aby grupy były niewielkie, co umożliwia lepszą interakcję z prowadzącymi oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.
  • Nowoczesny sprzęt – podczas szkoleń używamy urządzeń najwyższej jakości m.in. unity Chiromega, skanera do zdjęć RTG Dürr Dental VistaScan czy aparatu RTG XMind Unity.
  • Certyfikat i wsparcie – po odbytym szkoleniu wszyscy kursanci otrzymują Certyfikat Akademii Stomatologii, przydatne materiały oraz nasze wsparcie.
  • Stała aktualizacja oferty – oferta kursów Akademii Stomatologii jest regularnie aktualizowana, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby branży weterynaryjnej i indywidualne oczekiwania naszych kursantów.

Szczegółowe informacje na temat oferty kursów oraz możliwość rejestracji znajdują się w tutaj. W razie dodatkowych pytań z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z Akademią Stomatologii – miejscem, gdzie doskonalą się prawdziwi profesjonaliści weterynarii!

DOCEŃ AUTORA I UDOSTĘPNIJ JEGO ARTYKUŁ

Autor wpisu

Alicja Gajosz

lek. wet. Alicja Gajosz

Stomatologia

Ukończyła warszawski Wydział Medycyny Weterynaryjnej w 2015 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w lecznicach i klinikach w Warszawie, a także w Kopenhadze i Edynburgu. Uczestniczka wielu konferencji, warsztatów i kursów z zakresu stomatologii weterynaryjnej w Polsce i za granicą. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Jest członkiem EVDS European Veterinary Dental Society (organizacji skupiającej najlepszych lekarzy w Europie, zajmujących się stomatologią weterynaryjną).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów