Instagram Ikona KoniczynaVET

Strona główna / Poznaj nas / Zespół

dr hab. n. wet.

Sławomir Giziński

Chirurgia

Obsługa w językach

Szczegóły specjalisty

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończył studia na Wydziale Weterynaryjnym SGGW w 1996 roku. W 2002 roku obronił pracę doktorską pt. „Stężenie steroidów jajnikowych i ekspresja ich receptorów oraz antygenu Ki-67 w nowotworach gruczołu mlekowego u suk”, za którą otrzymał nagrodę JM Rektora SGGW. W roku 2007 uzyskał tytuł Specjalisty Rozrodu Zwierząt w PIW w Puławach.

W roku 2021 uzyskał stopień doktora habilitowanego za monografię naukową „Ekspresja receptora prolaktynowego (PRL-R), neprylizyny (NEP) oraz VEGF w różnych typach rozrostu gruczołu mlekowego u kotek. Studium porównawcze w aspekcie etiopatogenezy prognostyki i terapii”.

Nieprzerwanie od ponad 27 lat pracownik naukowo-dydaktyczny Zakładu Rozrodu Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Autor ponad 40 publikacji i doniesień naukowych w czasopismach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Uczestnik bardzo wielu warsztatów i szkoleń, ceniony wykładowca, bardzo doświadczony operator i konsultant.

Atuty / zalety

Poznaj nas bliżej!

Poza długoletnim doświadczeniem wyróżnia go uczciwość w podejmowaniu nawet najtrudniejszych dla pacjenta decyzji, szeroko pojęty profesjonalizm w podejściu do obowiązków oraz ogromne pokłady życzliwości.

W pracy klinicznej w renomowanych warszawskich klinikach weterynaryjnych zajmuje się:

  • 1 konsultacjami z zakresu ginekologii, andrologii oraz chirurgii onkologicznej zwierząt towarzyszących,
  • 2 specjalizuje się w dziedzinie rozrodu zwierząt.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów