Instagram Ikona KoniczynaVET

Strona główna / Poznaj nas / Zespół

lek. wet.

Maja Piłat

Stomatologia

Obsługa w językach

Szczegóły specjalisty

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończyła SGGW w Warszawie w 2020 r. Zaraz po studiach rozpoczęła pracę w Giżycku, gdzie stawiała pierwsze kroki internistyczne i stomatologiczne. Kolejno skupiła się na zdobywaniu doświadczenia z zakresu stomatologii, pracując w lecznicach w Warszawie oraz w Pruszkowie pod okiem Alicji Gajosz.

Przez cały czas regularnie poszerzała wiedzę, kończąc m.in. 3-stopniowy kurs stomatologiczny organizowany przez PSLWMZ (sekcja stomatologii w Krakowie), kurs ze stabilizacji żuchwy oraz kurs leczenia kanałowego w renomowanej szkole Accesia w Szwecji. Ukończyła także kurs ze stomatologii kotów u Alicji Gajosz, od którego rozpoczęła się jej przygoda z KoniczynaVET.

Atuty / zalety

Poznaj nas bliżej!

Prywatnie ogromna miłośniczka natury i aktywności na świeżym powietrzu. Kocha rodzinne Mazury i gdy tylko może, spędza czas nad jednym z tysiąca mazurskich jezior. Pasjonuje się jazdą konną i z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do treningów jej adopcyjnego psa Burzy.

Wyróżnia ją nie tylko zaangażowanie i skrupulatność, ale przede wszystkim pasja i ogromna miłość do zwierząt. W naszym gabinecie zajmuje się:

  • 1 stomatologią psów i kotów (konsultacje oraz zabiegi operacyjne),
  • 2 szkoleniem opiekunów z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i dbania o jej zdrowie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów