Instagram Ikona KoniczynaVET

Strona główna / Poznaj nas / Zespół

lek. wet.

Magdalena Grędowska

Nefrologia

Obsługa w językach

Szczegóły specjalisty

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016 r. Już w trakcie nauki odbyła cenne praktyki studenckie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaraz po studiach rozpoczęła pracę zawodową – doświadczenie zdobywała w klinikach na terenie województwa mazowieckiego. Jej głównym zainteresowaniem jest przede wszystkim diagnostyka obrazowa i nefrologia.

Przez cały czas regularnie poszerzała widzę, kończąc wiele kursów i szkoleń m.in. z dermatologii weterynaryjnej, hematologii klinicznej, ultrasonografii czy wykonywania cytologii. Uczestniczyła także w licznych konferencjach, dotyczących m.in. dermatologii i onkologii, nefrologii i urologii, neurologii i radiologii czy chorób zakaźnych.

Atuty / zalety

Poznaj nas bliżej!

Podczas wolnych wieczorów pochłania kryminały. Z ogromną przyjemnością eksploruje obce kultury, głównie krajów hiszpańskojęzycznych. Uwielbia długie, piesze wycieczki.

Wyróżnia ją nie tylko sumienność i rzetelność, ale przede wszystkim ogromna empatia w stosunku do pacjentów i ich opiekunów. W naszym gabinecie zajmuje się:

  • 1 konsultacjami nefrologicznymi i urologicznymi,
  • 2 wykonywaniem USG.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów