Instagram Ikona KoniczynaVET

Strona główna / Poznaj nas / Zespół

Julia Jakubowska

Asystenka lekarza

Obsługa w językach

Szczegóły specjalisty

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończyła studia na kierunku technik dentystyczny, aktualnie kontynuuje naukę na V roku weterynarii na SGGW. Uczęszczała na kursy stomatologiczne (Akademia Stomatologii „Podstawy stomatologii” i „Stomatologia kotów” oraz „Złamania zębów w praktyce”) oraz kursy anestezjologiczne (warsztaty praktyczne „Anestezjologia Psów i Kotów” u lek. Wet. Roberta Kraczkowskiego).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Gabinecie Dermatologicznym Dermawet (gdzie asystowała przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych) oraz w Gabinecie KoniczynaVET.

Atuty / zalety

Poznaj nas bliżej!

Po pracy jeździ konno (w przeszłości zawodniczka skoków przez przeszkody z licznymi tytułami zdobytymi w kraju i zagranicą, m.in. wygrane Mistrzostwa Polski, II miejsce na zawodach międzynarodowych dla studentów w Estonii, II miejsce na zawodach międzynarodowych dla studentów w Holandii, III miejsce na zawodach międzynarodowych dla studentów w Hiszpanii). Uwielbia podróżować i odkrywać międzynarodową kuchnię. Zawsze towarzyszy jej adoptowany buldog francuski Coco.

Wyróżnia ją wysoki poziom empatii i niczym nieskrępowana chęć niesienia pomocy. Jest komunikatywna, pracowita, sumienna i zaangażowana, a praca w zespole to zdecydowanie jej ulubione środowisko pracy.

W gabinecie:

  • 1 asystuje przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych, podaje leki i kroplówki, obsługuje aparaturę diagnostyczną i pobiera materiały biologiczne,
  • 2 świadczy opiekę okołozabiegową.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów