Instagram Ikona KoniczynaVET

Strona główna / Poznaj nas / Zespół

dr n. wet.

Aleksandra Tomkowicz

Okulistyka

Obsługa w językach

Szczegóły specjalisty

Wykształcenie i doświadczenie

Gdy w 2014 roku kończyła studia na warszawskim SGGW, miała już za sobą kilka międzynarodowych staży okulistycznych. Kontynuowała je także po studiach odwiedzając m.in. Uniwersytet Stanowy w Północnej Karolinie, Uniwersytet Stanowy w Michigan czy Autonomiczny Uniwersytet w Barcelonie. Dzięki temu poznała wiele innowacyjnych metod i technik medycznych, które z sukcesami wykorzystuje w pracy do dziś.

W 2017 roku została laureatką prestiżowego grantu przyznawanego przez europejskie stowarzyszenie okulistów weterynaryjnych ESVO. Oprócz wieloletniej praktyki klinicznej, pracowała również dydaktycznie, ucząc okulistyki studentów z Polski i zza granicy. Od ukończenia studiów aktywnie uczestniczy także w kongresach stowarzyszeń okulistycznych ECVO i ESVO. W 2021 obroniła pracę doktorską na Instytucie Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

Atuty / zalety

Poznaj nas bliżej!

Prywatnie pała ogromną miłością do podróży (i idealnie łączy ją z pasją zawodową). Jest także oddaną opiekunką charcika włoskiego Tolka.

Cechuje ją ogromna pasja i niczym nieskrępowana chęć rozwoju. Mimo licznych sukcesów, nigdy nie zwalnia tempa i nie osiada na laurach. W naszym gabinecie zajmuje się:

  • 1 konsultacjami okulistycznymi,
  • 2 chirurgią okulistyczną.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z KoniczynaVET

Godziny otwarcia

  • Pon. – Czw. 8:00 – 20:00
  • Piątek 8:00 – 18:00

Telefon kontaktowy

Dane adresowe

  • Nasz gabinet
  • Parking dla klientów